ARMANI EXCHANGE – М Паричници

8.290 ден 6.632 ден

Нема на залиха

SKU: 958055CC223-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа