8.290 ден

Нема на залиха

SKU: XUX083XV263-K559 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа