ARMANI EXCHANGE – Ж Тренерки

8.690 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYP85YJ3NZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 40%Полиестер 60%Памук