7.390 ден
4.434 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LYH1BYMH6Z-55HC Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 65%Вискоза 35%Полиамид