7.990 ден

100%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: 942647CC794-00020 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24 × 13 × 18 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер