ARMANI EXCHANGE – Ж Фармерки

8.690 ден
4.345 ден

Super stretch, super skinny fit

Kоличина:
SKU: 3LYJ01Y1TCZ-0204 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 27, 28
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 20%Полиестер 8%Вискоза 2%Еластин 70%Памук