3.790 ден 1.895 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3LYTKHYJ16Z-1200 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук