ARMANI EXCHANGE – Ж Паричници

6.190 ден 3.095 ден

Нема на залиха

SKU: 9484850A874-00020 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 9,5 × 3 × 7 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер