9.590 ден
5.754 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XDX090XV432-K656 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 36, 36.5, 37, 39, 39.5, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер