4.590 ден
2.754 ден

Ширина на ременот – 2.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: 941125CC719-00010 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Големина 90, 95
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа