56.590 ден 45.272 ден

Нема на залиха

SKU: 21IM-N166-21IT-103-802 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд DIEGO M
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер 100%Пердув