16.390 ден 13.112 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTB05TN88Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид