11.290 ден 6.774 ден

Нема на залиха

SKU: 6HTM16TJE9Z-0213 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 97%Памук 3%Еластин