16.390 ден

Kоличина:
SKU: 6HTB07TN88Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Големина M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиамид 100%Еластин