5.290 ден

Нема на залиха

SKU: 3KTP65TJ01Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Памук 10%Еластин