5.990 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 2856300A123-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер