EA7 – Ж Комплет тренерки

11.390 ден 9.112 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTV63TJ31Z-3905 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комплет тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин