5.790 ден
2.895 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 8NPT09PJNQZ-1578 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук