3.590 ден 1.795 ден

Нема на залиха

SKU: XCP001XK273-A120 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Пвц 4%Полиутеран