4.690 ден 2.814 ден

48%Памук47%Полиестер 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HPT22PJ5LZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 48%Памук 47%Полиестер 5%Еластин