6.590 ден 3.954 ден

Нема на залиха

SKU: 6HTT22TJ12Z-0213 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин