5.790 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HPT40PJP6Z1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин