7.390 ден

Нема на залиха

SKU: 3KTT62TJ28Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 48%Памук 47%Модал 5%Еластин