4.690 ден

Нема на залиха

SKU: 8NTT63TJ12Z-0200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин