3.690 ден 2.952 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTT16TJCRZ-1406 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин