8.290 ден 4.145 ден

Нема на залиха

SKU: 3LTA54TJDQZ-1200 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 47%Модал 48%Памук 5%Еластин