5.990 ден
3.594 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8NTT65TJDQZ-1554 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Тегет
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 48%Памук 47%Модал 5%Еластин