18.490 ден

Нема на залиха

SKU: BS06A11E2-620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 20 × 7 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 55%Полиестер 45%Полиамид