ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

28.590 ден 17.154 ден

66%ВИСКОЗА 30%ПОЛИЕСТЕР 4%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: AB01206E2-620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Циклама
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 66%Вискоза 30%Полиестер 4%Еластин