ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

63.990 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: AB98306E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер