ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

35.990 ден

Нема на залиха

SKU: AB08811E2-Q38 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Виолетова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер