ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

18.990 ден 15.192 ден

Нема на залиха

SKU: CA32216E2-Q83 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Вискоза