ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

17.990 ден 10.794 ден

100%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: CA30106E2-360 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020