ELISABETTA FRANCHI – Ж Здолништа

14.990 ден

Нема на залиха

SKU: GO44711E2-Q45 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Виолетова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Полиестер 4%Еластин