63.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: GD21Z26E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT40, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Koжа