ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

34.990 ден 17.495 ден

Нема на залиха

SKU: AB21822E2-420 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Виолетова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 66%Вискоза 15%Полиестер 4%Еластин