ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

32.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: AB18826E2-AS3 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црвена
Големина 42
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин