ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

15.990 ден 7.995 ден

Нема на залиха

SKU: PA00321E2-193 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 84%Полиестер 16%Еластин