6.990 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1T811J0AZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин