17.990 ден 8.995 ден

Нема на залиха

SKU: Y3B162Y265E-85205 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 20 × 7 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран