14.490 ден

со додатен внатрешен паричник

Нема на залиха

SKU: Y3D159YFN6E-85215 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 27 × 13 × 19 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран