1.490 ден

Комплет од два пара чорапи со различен дезен и универзална големина 39-46.

Нема на залиха

SKU: 3023021P284-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 65%Памук 33%Полиамид 2%Еластин