EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.490 ден

Нема на залиха

SKU: 1116241P722-76135 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук