15.490 ден 12.392 ден

Нема на залиха

SKU: 6K1M621JHSZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 76%Памук 18%Полиестер 6%Еластин