EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

13.790 ден

Нема на залиха

SKU: 3K2J202DE9Z-0668 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 83%Памук 15%Полиестер 2%Еластин