EMPORIO ARMANI – М Фармерки

16.990 ден

98%Памук 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6H1J061DL5Z-0942 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 98%Памук 2%Еластин