EMPORIO ARMANI – М Фармерки

12.990 ден 7.794 ден

56%Памук 44%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 6H1J061N2NZ-0958 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 56%Памук 44%Полиестер