22.790 ден

Нема на залиха

SKU: 3K2AA32N0FZ-0809 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Виолетова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук