10.590 ден

97%Памук 3%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6H1C091NB0Z-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 97%Памук 3%Еластин