9.490 ден
5.694 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8N1F971JUVZ-0920 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 30%Памук 70%Лиоцел